Sosyal Medya Veri Analizi (Raporlama)

Sosyal medya verileri ile tüketicinin görüşlerini daha stratejik iş kararlarınız için uygulanabilir iç görüler sunuyoruz. Bu alanda ihtiyaç duyacağınız teknoloji desteği sağlıyoruz.

Yapay zeka ile milyonlarca paylaşımları ayrıştırın.

Yapay zeka ile karmaşık veya ironik paylaşımlardan, kişisel paylaşımlara kadar her şeyi derinlemesine analiz ediyoruz.

Sosyal veriye tam ve sınırsız erişin.

Anında 1 milyardan fazla insandan herhangi bir konu özelinde ilgili soruyu yanıtlamak için, 1 trilyondan fazla 10 yıllık içeriğe erişim sağlıyoruz.

Logonuzu sosyal medyada tarayın ve görselleri de analiz edin

Araştırmanın tam resmini elde etmek için, her gün 3 milyardan fazla paylaşılan görselleri de metinlerle birlikte analiz ediyoruz. Görsel içerisinde yer alan logoları, nesneleri, sahneleri ve eylemleri ayrıştırıyoruz.

Herkes için kolay anlaşılır raporlara ulaşın

Rolünüz ne olursa olsun, karmaşık tüketici verilerini anlamlı bilgiler haline getirerek aksiyon alınabilir iç görüler sunuyoruz.

Sizin İçin Neler Analiz Edebiliriz? 

Yöneticilerinizden, ürünlerinize, müşteri ilişkilerinden, itibar analizine uzanan geniş çaplı analiz hizmeti sunmaktayız. 

Kitle analizi

Yeni kitleleri, demografik profilleri, hangi konular ile ilgilendiklerini, kitlenizin hangi kanallarda yer aldıklarını, yeni tüketici eğilimlerini ve davranışlarını keşfedebiliriz. 

Marka ve ürün analizi

Marka sağlığındaki dalgalanmaları, potansiyel krizleri tespit edebiliriz. Marka algısını etkileyen konuşmanın ve konuların önemli kişilerini ortaya çıkarabiliriz. Hangi alanlarda eksik olunduğunu, ürünleriniz hakkında konuşmaları analiz edebiliriz.

Kampanya ve rakip analizi

Kampanyanızın tüketicilere etkisini, kitle erişimini, satın alma niyetini ölçerek kampanyalarınızın başarısını gösterebiliriz. Rakiplerinizin güçlü ve zayıf yönlerini keşfedebiliriz.

Endüstri ve sektör trend analizi

Satın alma davranışını etkileyen konuşmaları tanımlayabiliriz, fırsatlardan yararlanmak için bir sektördeki önemli değişimleri ve trend konuşmaları raporlayabiliriz.

Create A product first!

Create a product first please!