Adba Analytics, Dünyanın önde gelen web site performans ölçümleme teknoloji şirketi ile anlaştı

Big data içerisinde veri analizi konusunda iki trilyondan fazla paylaşım içeren, yüzlerce marka ve ajansa stratejik çözümler sunan yeni nesil SCRM ve dijital medya araştırma şirketi olan Adba Analytics, iş birliklerine bir yenisini daha ekliyor.

360 derece faaliyet sunacak

SimilarWeb ile web sitelere ait verilerin ölçülebilmesi, sektör ve rekabet bağlamında performans değerlendirmesi, büyüme fırsatlarının keşfedilmesi, yeni pazarlara açılabilme ve dijital stratejilerin mükemmelleştirilmesi yolunda 360 derece faaliyet sunulacak. Bu sayede de şirketlere donanımlı, hızlı ve verimli karar süreçlerine kritik katkı sağlayacak.2013 yılında kurulan SimilarWeb’in 800’den fazla çalışanı, 240 milyon dolar yatırımı ve dünyada toplam 10 ofisi bulunuyor. Adba Analytics, SimilarWeb sayesinde müşterilerine daha farklı yöntemlerle rakiplerini takip etme ve ölçümleme fırsatı sağlıyor. Yeni platformu sayesinde de pandemi ile artan dijital ihtiyaçlara pazarlama çözümleri için fark yaratan konulara odaklanarak ileri seviye raporlama kabiliyeti ile hayatı daha da kolaylaştıracak.

Kaynakları verimli kullandırıyor

SimilarWeb, hem “Dijital Pazarlama’ hem de ‘Tüketici/Pazar Araştırma” çözümlerini bir arada sunuyor. Platform, sektörün ve rakiplerin işe yarayan başarılı stratejilerin, son trendlerin, tüketicinin gerçek talebinin ve büyüme fırsatlarının keşfini sağlıyor. Maliyetli hatalardan ve verimsiz dijital stratejilerden uzak olan donanımlı ve hızlı karar süreçlerini ortaya çıkaran SimilarWeb; çok hızlı değişen dijital dünyada, veriyi çok hızlı ve pratik bir şekilde harmanlayıp kaynakları verimli kullandırarak sektöre ve tüketiciye kolaylık sağlıyor.

similarweb